3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4517
update-catalogue
Italiaanse school, 18e/19e eeuw

Christus als jongen

doek, 38 x 26 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden