4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4921
Jan Korthals (1916-1972)

Reguliersgracht Amsterdam

doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300