3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4546
update-catalogue
Lievin Herremans (1858-1921)

Portret van een visser

doek, gesign. r.b., 188., Anvers, 60 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90

outbid-warning
Overboden