Catalogusnummer: 5042
Ma Liuming (geb. 1969)

'Baby No. 1'

doek, verso gesign., 1999, herkomst: Chinese Contemporary Ltd. London, 200 x 150 cm.

oil on canvas

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800