16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2580-2709 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2602
De Porceleyne Fles, 'Porselein-Bisquit' vaasje, 1890,

met gestileerd bruin-rood decor en wapen van Delft. Gemerkt en met schildersinitiaal J.D. van Velzen

h. 19 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200