17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1398 - Plated objects, objects de vertu, miscellaneous
Diverse objets de vertu, 19e eeuw,
w.o. blikken tabaksdoos met gedrukte foorstelling van Mercurius
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140