3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4628
Gesigneerd Alma

Stilleven

doek, 55 x 43 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50