Catalogusnummer: 4535
Albert Regagnon (1874-1961)

Bergpad

maroufle, gesign. l.o., niet ingelijst,

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220