3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4558
Jacob Ritsema (1869-1943)

Akkerland

maroufle, gesign. r.o., 40 x 50 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140