5014
Catalogusnummer: 5014
Klaas Gubbels (geb. 1934)

Huis

23 x 29 cm.

gesigneerd l.o., '71

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 600 - 1.000
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200