Catalogusnummer: 4889
Sal Meijer (1877-1965)
Waterval bij Zurich
litho
26 x 35 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90