Catalogusnummer: 5062
Huang Rui (geb. 1952)

China/Chi Na

zeefdruk en olieverf op doek, verso gesign., '07, 127,5 x 154 cm.

screenprint and oil paint on canvas

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450

Hamerprijs: € 1.450