Annelies Strba (geb. 1947)
inkjet print on canvas, verso gesigneerd, 2002, herkomst: Galerie Reckermann, Koln, 125 x 185 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700