6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4046
Frankrijk, spiegel in verguld houten lijst, Louis XV, 18e eeuw,

met schelpornament, bloem- en bladmotieven (verbinding lijst los)

h. 181 en br. 99 cm

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100