3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4658
update-catalogue
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

Bloemen

gemengde techniek op papier, 65 x 96 cm.

[1]

Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30

outbid-warning
Overboden