Janpeter Muilwijk (geb. 1960)
potlood en aquarel, gesign. r.o., 2000, herk. Galerie Loerakker, Amsterdam, 60 x 176 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725