4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4852
update-catalogue
Frans Everbag (1877-1947)

Stilleven met uien op een tinnen schotel en een tinnen kan

doek, gesign. l.o., 1945, 60 x 70 cm.

[1]

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500

outbid-warning
Overboden