13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Asian Artifacts (China)
Thailand, verguld bronzen sculptuur in Ratnanakosin stijl, 19e eeuw.
veelarmige god op stier. Samen met een staande Thaise bronzen Boeddha
h. 18, l. 11/h. 35 incl voet
Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 380
Hammer Price: € 380