3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4591
Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Vijf diverse litho's

allen gesign., ca. 25 x 35 cm.

[5]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30