3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4626
Gesigneerd Leo Gestel

Berglandschap

aquarel, 50 x 40 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525