1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Paintings, watercolors, drawings and prints
Vier ingelijste gravures,
van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.
Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 10
Hammer Price: € 10