0098895853
Catalogusnummer: 4832
Vier ingelijste gravures,

van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.

ds

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10