3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4526
update-catalogue
Onduidelijk gesign. l.o.

Landschap

houtskool en wit krijt, 17 x 25 cm.

[1]

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20

outbid-warning
Overboden