13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3461
Tibet/ Nepal, een messing en een zilveren kledingspeld, 20e eeuw,

beide in de vorm van een vajra, de zilveren speld ingelegd met turkoois en koraal

l. 12-16,5 cm

Provenance: Ger Daniëls, Heemstede

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100