13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3455
Bhutan, zilveren boekomslag, 20e eeuw,

repoussé met een centrale Boeddha geflankeerd door Manjushri en Vajrapani, de hoofden verguld, ingelegd met vier turkooizen

l. 27,5 cm

Provenance: Ger Daniëls, Heemstede

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240