4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4926
Herman Heuff (1875-1945)

De Prins Hendrikkade bij de Schreierstoren

doek, gesign. l.o., 37 x 47 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500