13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3462
Tibet, twee ronde zilveren en koperen reisaltaartjes, gau, 20e eeuw,

beide met repoussé zilveren deksel, een ingelegd met groene steen, de ander met koraal

diam. 13 cm max.

Provenance: Ger Daniëls, Heemstede

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340