13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3463
Tibet, drie leren tasjes, 20e eeuw,

ingelegd met koper, zilver en koraal

l. 11,5 cm

Provenance: Ger Daniëls, Heemstede

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160