13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3471
Tibet, collectie zilveren sieraden, 20e eeuw,

bestaande uit een ring ingelegd met koraal en turkoois en drie verschillende hangers, daarbij een ketting, een hanger en een ornament

Provenance: Ger Daniëls, Heemstede

[7]

Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140