9e zitting - Dinsdag 10 mei 19.00 uur: 3960-3992 -Turkmeense en Afghaanse sieraden
Uzbekistan, zilveren amulethouder , 20e eeuw,
ingelegd met carneool, daarbij zes Afghaanse ringen
Provenance: Ger Daniëls, Heemstede
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260