9e zitting - Dinsdag 10 mei 19.00 uur: 3960-3992 -Turkmeense en Afghaanse sieraden
Catalogusnummer: 3991
Uzbekistan, zilveren amulethouder , 20e eeuw,

ingelegd met carneool, daarbij zes Afghaanse ringen

diam. 11 cm

Provenance: Ger Daniëls, Heemstede

[7]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260