3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4613
Hollandse school, 20e eeuw

Maaier in park Groenendael

doek, 50 x 70 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20