Catalogusnummer: 4805
Rembrandt van Rijn (1606-1669)

Jan Uytenbogaert , The Goldweigher

ets en droge naald, gesign. in de plaat, 25 x 21 cm.

etching and drypoint, 1639, a fine early impression , paper second half 17th century

Taxatie: € 12.000 - € 18.000
Hamerprijs: