Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Jan Uytenbogaert , The Goldweigher
ets en droge naald, gesign. in de plaat, 25 x 21 cm.
etching and drypoint, 1639, a fine early impression , paper second half 17th century
Taxatie: € 12.000 - € 18.000
Hamerprijs: