4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4948
Gerard Huysser (1892-1970)

'Aan de Bosporus'

gesign., 1963, tentoonstelling: Ver. St. Lucas, 50 x 70 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100