13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3450
Thailand, verguld bronzen Boeddha in Rattanakosin stijl, 19e eeuw,

staande op lotustroon, met losse bedelnap in de hand

h. 43 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320