Catalogusnummer: 4503
Hollandse school, 18e eeuw, mogelijk van de hand van Dirk Verrijk

Rivierlandschap met een stad in de verte

inkt en aquarel, 32 x 49 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100