3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4674
update-catalogue
Han Bolte (1906-1989)

Naakt in een landschap

board, gesign. r.o., '69. 38 x 48 cm.

[1]

Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10

outbid-warning
Overboden