Catalogusnummer: 5132
David Bade (geb. 1970)
Man
inkt, aquarel en gouache, gesign. m.o., 2006, 40 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80