4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4953
Frans Stuurman (geb. 1952)

'De Lekkerkerker'of 'Het zaalorgel'

doek, verso signatuur en titel, 50 x 100 cm.

Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500