4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4934
Thé Lau (1889-1958)

Gezicht vanaf de duinen bij Camperduin

maroufle, gesign. r.o., '32, 100 x 143 cm.

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360