1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4930
Jan van Trirum (1924-2011)
Spelende kittens
60 x 90 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 350 - € 450
Hamerprijs: