1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4930
Jan van Trirum (1924-2011)

Spelende kittens

60 x 90 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 350 - € 450
Hamerprijs: