7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 8200-8287 - Design meubelen
Catalogusnummer: 8283
Jozef van der Horst (1947), Mephis-stijl 'Party Table', 1986.

Unicum, gesigneerd en gedateerd 1986.

h. 100 x b. 60 x d. 60 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700