3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4520
update-catalogue
Gesigneerd Hove

Twee jonge vrouwen

doek, 55 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden