6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4025
Holland, spiegel in vergulde lijst, Louis XVI, ca. 1790,

met gestoken draperieën

h. 116 en br. 62 cm

Taxatie: € 750 - € 1.000
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850