7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 8000-8036 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8030
Engeland, set van vier verguld houten stoelen, 19e eeuw
br. 46, h. 80, d. 45 cm
[4]
Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: