7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Frankrijk, paar palissanderhouten fauteuils, 19e eeuw,
ieder met verguld ornament in de rugleuning
br. 62, h. 90 en d. 54 cm
Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: