3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4671
update-catalogue
Theo Daamen (geb. 1939)

'Op een podium'

board, gesign. r.o., verso gesign., 2003, 40 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden