3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4672
update-catalogue
Theo Daamen (geb. 1939)

'Op het slappe koord III'

board, gesign., 1998, 38 x 32 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden