4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4925
Herman Heuff (1875-1945)

St. Bavokerk te Haarlem in de sneeuw

doek, gesign. l.o., 1919, 487 x 62 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250