4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4617
Eduard Boehm (1830-1890)
'Partie bei Salzburg'
doek, gesign. l.o., 48 x 40 cm.
Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220