3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4605
Jan Knikker Jr. (1911-1990)

Vissers op een plas met roeiboten

doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160